صنایع غذایی شایلین طلائی سحر

شرکت شایلین طلائی سحر با تجربه ی چند دهه فعالیت در زمینه ی محصولات کشاورزی و تامین مواد اولیه کارخانجات بسته بندی و تولیدکنندگان، با بکارگیری کارشناسان صنعت غذایی و دستگاههای مجهز پا در عرصه ی تولید و بسته بندی نهاده و با هدف تامین کالاهای باکیفیت بالا و درجه یک، فعالیت خود را آغاز نموده است.
این شرکت با سه برند شاه پذیر و Yilba وBASHANفعالیت نموده و با تنوع کاملی از سبد حبوبات، ادویه جات،قهوه های فوری ، غلات، فلفل های ترکیه، برنج ایرانی و شکرپنیرهای طعم دار، محصولات خود را با بالاترین استاندارها تولید می نماید.

اهداف شرکت :
شرکت شایلین طلائی سحر با هدف توسعه و کسب جایگاه ویژه در بازار غذایی کشور و خارج از کشور، سعی بر آن دارد محصولات را با بهترین کیفیت و متنوع ترین بسته بندی روانه بازار نماید و بتواند سهم قابل توجهی از بازار مصرف را به خود اختصاص دهد و به یاری خداوند این امر بزودی محقق خواهد گردید.

متنوع بودن

تنوع گسترده وکامل محصولات شرکت درسه برند تجاری به بازار عرضه می شود برندهای تجاری
SHAH PAZIR ,YILBA و BASHAN متعلق به این شرکت می باشد

جدیدترین تکنولوژی روز

مجهز بودن به دستگاههای سورتینگ لیرزی پیشرفته جهت خروجی محصول باکیفیت ،دستگاههای بوجاری و آسیاب پیشرفته ودستگاههای بسته بندی اتوماتیک با تکنولوژی روز دنیا

مرغوب ترین محصولات

تمامی مواد اولیه قبل از ورود به خط بسته بندی توسط آزمابشگاه مجهز مجموعه از لحاظ کیفیت ،خلوص وپارامترهای فیزیکی وشیمیایی ومیکروبی مورد بررسی قرار گرفته ودرصورت تائید توسط کارشناسان مجموعه ، وارد پروسه ی تولید وبسته بندی قرار می گیرد